O nas

magda Nazywam się Magdalena Walulik. Jestem z wykształcenia germanistką, tłumaczką, a zamiłowania malarką. Jestem współautorką książki Tarot Apokalipsy, którą napisałam wspólnie z mężem Światosławem Nowickim. Miałam też swój skromny wkład w projektowanie talii Tarot Apokalipsy. Od ponad dziesięciu lat interesuję się tarotem, ale nie jestem ani wróżką, ani nawet tarocistką. Tarot interesuje mnie przede wszystkim jako dziedzina sztuki i kreacji. Mieszkam z mężem w Warszawie. Mam dwie prześliczne, małe wnuczki – Jagodę i Jaśminę.

swiat (Small)Światosław Nowicki. Filozof i astrolog.Tłumacz i znawca Hegla. Przetłumaczył siedem grubych tomów dzieł Hegla opatrując je własnymi komentarzami, łącznie przetłumaczył niemal 1,7 miliona słów. Pisze o Heglu w czasopismach naukowych. Jego przekłady są lepsze od oryginału. Liczne przekłady literatury filozoficznej z łaciny, francuskiego i niemieckiego. Współautor „Cykli zodiaku” (napisanej wspólnie z Wojciechem Jóźwiakiem). Znawca nie tylko filozofii i astrologii, ale również astronomii, ezoteryki, teorii muzyki i muzyki sfer. Autor przełomowego w Polsce tłumaczenia Jakuba Boehmego. Twórca talii Tarot Apokalipsy opartej na ezoterycznym chrześcijaństwie narysowanej przez Roberta Sobotę. Mieszka w Warszawie. Blog tutaj.

poziomkaMaria Poziomska – tarocistka. Zajmuje się diagnostyką przy pomocy tarota. Prowadzi sesje terapii dźwiękiem i kryształami. Projektuje i tworzy biżuterię ezoteryczną. Prowadzi bloga Pracownia Ezoteryczna.
Można umawiać się z nią na spotkania w Warszawie i Płocku.

Miroslawczylek1Mirosław Czylek – ukończył filozofię w roku 2004 w Szczecinie na US. Studiował również doradztwo psychospołeczne w latach 2003 – 2005. Zajmuje się astrologią od 2005 roku, od 2010 roku prowadzi bloga astrologicznego Gwiazdologia. Stworzył bazę odnośników Moc Astrologii z prawie 800 danymi osobowymi, ponad 400 wydarzeniami, oraz największą liczbą linków do treści z polską astrologią. W latach 2010 – 2012 członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, od października 2012 członek Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Od marca 2013 w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Od kwietnia 2014 jeden z redaktorów Bazy Horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

 

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s