O Klubie Tarota

Baner2cm_14cmKlub Tarota powstał na fb w grudniu 2013 roku jako platforma dla miłośników i fanów tarota, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Niniejsza witryna ma również łączyć tarocistów, autorów talii lub ich potencjalnych twórców, osoby marzące o stworzeniu własnej talii, autorów książek o tarocie i recenzentów. Chcielibyśmy, żeby służyła jako platforma do wymiany informacji, materiałów oraz wzajemnej promocji usług i produktów związanych z tarotem. Pragniemy upowszechniać tarota, jego użytkowników i twórców, umożliwić im prezentację działalności. Będziemy publikować tutaj wywiady z tarocistami, recenzje talii i książek związanych z tarotem. Możecie publikować tutaj swoje artykuły, zdjęcia, filmy na youtube, dodawać linki do własnych blogów i stron tarotowych. Możecie tutaj swobodnie promować własną działalność, opisywać co robicie, swoje produkty itd. Chwalcie się tym co robicie.

Dołącz do naszej grupy, bloguj razem z nami, pisz artykuły. Obecnie nie jest jeszcze możliwe profesjonalne prowadzenie grupowego bloga, bo strona nie spełnia odpowiednich wymogów technicznych, dlatego wpisy /artykuły będziemy wprowadzać my, administratorzy, ale być może wprowadzimy takie funkcje w przyszłości. Każda osoba, które chce umieścić wpis w witrynie, może dodać do wpisu swój biogram ze zdjęciem i swoimi linkami.

Żeby uczestniczyć w prowadzeniu strony w ramach stałej współpracy trzeba mieć umiejętność poprawnego pisania oraz chęć do publikacji przynajmniej dwóch wpisów miesięcznie. Jeżeli chcesz się przyłączyć, przyślij zgłoszenie na adres sonaru@gazeta.pl lub walulik@gmail.com. Załącz swoje zdjęcie, biogram oraz przykład wpisu blogowego z własnego bloga na temat tarota. Wszelkie inne pomysły są mile widziane.

Witryna jest w budowie i jest bardzo niedoskonała. Jej funkcje są bardzo uproszczone. Jeżeli pomysł chwyci, to znajdziemy administratora który w czynie społecznym lub za opłatą (zrzucimy się na zrzutka.pl) usprawni witrynę, doda nowe funkcje itp., innymi słowy uczyni ją bardziej profesjonalną i przyjazną dla użytkowników. Jeżeli jest ktoś chętny z takimi umiejętnościami prosimy o kontakt.

Jeżeli uda nam się witrynę zapełnić treścią, to najciekawsze wpisy i artykuły będą publikowane w elektronicznym magazynie naszego klubu (mamy już coś na oku).

Kategorie wpisów będziemy tworzyć w zależności od potrzeb i zgłoszonych propozycji. Narazie wstępnie proponujemy wywiady z tarocistami, recenzje talii lub książek, prezentacje nowych talii. Można robić prezentacje własnej osoby i działalności do celów promocyjnych (np. 1-2 zdjęcia plus kilka akapitów tekstu osobie z dodatkiem linków do własnych stron).

6MieczyKlubTarota

NASI AUTORZY I BLOGERZY

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s